Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

PROFESJONALNY AMORTYZATOR LINY GŁÓWNEJ  A6G Zobacz większe

PROFESJONALNY AMORTYZATOR LINY GŁÓWNEJ A6G

Nowy produkt

55,00 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalny Amortyzator A6G liny głównej do zaprzęgu z psami. Wykonany z taśmy tunelowej wewnątrz której jest wszyte sześć gum o średnicy 8 mm. dla ośmiu psów. (6 - 8 psy) Przeznaczenie – zaprzęg z psami, dog trekking, canicross, skijoring, uniwersalne.

Profesjonalny Amortyzator A6G do zaprzęgu z psami, wykonany z materiałów gwarantujących elegancki wygląd oraz najwyższy komfort w użytkowaniu. Amortyzator charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, jest odporny na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne co zwiększa jego trwałość. Potwierdzają to przeprowadzone długotrwałe praktyczne testy przez wielu maszerów.

Przeznaczony do zaprzęgów z psami, skijoringu, canicrossu, dogtrekkingu, wykonany z bardzo trwałej i lekkiej taśmy tunelowej z wszytymi mocnymi gumami o średnicy 8 mm. doskonale niweluje wszystkie szarpnięcia. Dla psów lubiących wysiłek.
Zastosowane do produkcji elementy i taśma posiadają niezbędne atesty producentów.   Szczególną zaletą amortyzatora jest wykorzystanie do produkcji materiałów najwyższej jakości. Wszystkie elementy wykonane są z materiałów o podwyższonej wytrzymałości z gwarancją mrozoodporności. Całość łączona jest nićmi TYTAN.  
Amortyzator ten polecamy wszystkim tym, którzy potrzebują trwałego i solidnego wyrobu w konkurencyjnej cenie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PROFESJONALNY AMORTYZATOR LINY GŁÓWNEJ  A6G

PROFESJONALNY AMORTYZATOR LINY GŁÓWNEJ A6G

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: