POLITYKA ZWROTU:
W naszym sklepie, Sali.pl, dbamy o satysfakcję naszych klientów i zapewniamy transparentne warunki zakupów. Zgodnie z naszą polityką, masz pełne prawo do odstąpienia od umowy zakupu w ciągu 90 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu lub zmieniłeś zdanie, możesz skorzystać z prawa do zwrotu. Prosimy jednak o zachowanie oryginalnego stanu produktu,  oraz o przesłanie go wraz z dowodem zakupu do nas w terminie 90 dni od momentu dostarczenia przesyłki.

Za pomocą naszej wygodnej opcji elektronicznego zwrotu, ułatwiamy proces odstąpienia od umowy bez konieczności wypełniania tradycyjnego papierowego formularza oświadczenia. Wystarczy skorzystać z dostępnego elektronicznego systemu zwrotu, gdzie będziesz kierowany krok po kroku przez proces zgłaszania zwrotu. Należy jednak pamiętać, że w celu prawidłowego zrealizowania zwrotu, do przesyłki musisz dołączyć paragon lub jego kopię. To ważne źródło informacji potwierdzających zakup i ułatwiających nam szybką identyfikację transakcji. Paragon stanowi niezbędny dokument, który umożliwia nam przetworzenie zwrotu w sposób skuteczny i bezproblemowy.

>>>  Link do strony zwrotu  <<<

www.sali.pl/zwrot

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.

W naszym sklepie Sali.pl zwracamy klientowi środki najpóźniej w ciągu 3 dni od momentu otrzymania zwróconego towaru. Proces zwrotu płatności odbywa się w taki sposób, aby klient otrzymał zwrot środków w tej samej formie, którą wybrał podczas dokonywania pierwotnej płatności za zamówienie. Oznacza to, że jeśli klient pierwotnie opłacił zamówienie kartą kredytową, zwrot zostanie dokonany na tę samą kartę kredytową. Analogicznie, jeśli płatność została zrealizowana za pośrednictwem przelewu bankowego, zwrot środków zostanie przekazany na konto bankowe klienta zgodnie z wcześniejszymi preferencjami płatniczymi. Działamy w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom wygodę i spójność w procesie zwrotu finansowego, respektując jednocześnie ich pierwotne wybory płatnicze.

Adres do zwrotu:
Sali.pl Ireneusz Reterski
42-270 Kłomnice
ul. Janaszowska 31

lub do:
Paczkomatu InPost:
KOE01N (Częstochowska 64, 42-270 Kłomnice)
e-mail: biuro@sali.pl
tel: 505125200

Automat Paczkowy ORLEN:
394785 (Częstochowska 1A, 42-270 Kłomnice)
e-mail: biuro@sali.pl
tel: 505125200

>>>  Link do strony zwrotu  <<<

www.sali.pl/zwrot

Dodatkowe informacje:
Zwracany towar musi pozostać w niezmienionej formie, prosimy o nieodrywanie etykiet.
Nie przyjmę zwrotu, jeśli nadasz przesyłkę za pobraniem.